Ismét
eljött egy sötét éjszaka, mely a fiú számára magát a poklot jelentette.
Pontosan
00:00.
Apja
idegesen csapta be maga mögött az ajtót, majd egy nővel kezdett vitatkozni, ami
már a napi rutint jelentette náluk.
A
fiú rettegett az éjszakáktól s már aludni sem bírt... Tudta, hogy, amit egyszer
elkezdenek, a szülei nem fogják egy könnyen befejezni.
Ám
a mostani eset teljesen más volt. Érezni lehetett, hogy valami készülődik....
Valami borzalmas.
Hirtelen
csend lesz majd csak egy dörrenést lehetett hallani.
A
gyermek teste megfeszült s ekkor már patakként folytak könnyei. Lassan erőt
vett magán és leszaladt az emeletről, ahol a szobája volt található egyenesen a
nappaliba.
A
látvány, ami elé tárult egyenesen sokkoló volt. A krémszínű falat vörös vérfoltok
borították, az anyja halottan feküdt a padlón s körülötte egy nagy vértócsa.
Az
egész ház apja sátáni kacajától zengett, aki még észre sem vette egy szem fiát.
Gyermeke
nem tudta felfogni a látottakat s mikor tudatosult benne ordítani kezdett. Nem
hitte el, hogy apja az alkohol mámorába megölte az ő édesanyját, akit annyira
szeretett.
Ekkor
még nem sejtette, hogy lesz ettől rosszabb is, ami egész életére rányomhatja a
bélyeget.
Szülője
lassan hátrafordult, s egyből kajánul elmosolyodott fia láttán. Elé lépett majd
megfogta a csuklóját s rángatni kezdte a hálószoba felé. Beérve a helyiségbe az
ágyra lökte ezzel megpecsételve a fia sorsát....
Örökre.

Uhh, titokzatos, érdekfeszítő és kellően brutális :3 Eddig nagyon jónak ígérkezik, beteges fantáziám kíváncsian várja, hogy mit fogtok kihozni belőle!
VálaszTörlésAnnyit elárulok, hogy lehet igazad van ^-^. Valószínűleg holnap este fogom hozni az első fejezetet :).
Törlés