2014. április 26., szombat

Prológus



Ismét eljött egy sötét éjszaka, mely a fiú számára magát a poklot jelentette.

Pontosan 00:00.

Apja idegesen csapta be maga mögött az ajtót, majd egy nővel kezdett vitatkozni, ami már a napi rutint jelentette náluk.

A fiú rettegett az éjszakáktól s már aludni sem bírt... Tudta, hogy, amit egyszer elkezdenek, a szülei nem fogják egy könnyen befejezni.

Ám a mostani eset teljesen más volt. Érezni lehetett, hogy valami készülődik.... Valami borzalmas.

Hirtelen csend lesz majd csak egy dörrenést lehetett hallani.

A gyermek teste megfeszült s ekkor már patakként folytak könnyei. Lassan erőt vett magán és leszaladt az emeletről, ahol a szobája volt található egyenesen a nappaliba.

A látvány, ami elé tárult egyenesen sokkoló volt. A krémszínű falat vörös vérfoltok borították, az anyja halottan feküdt a padlón s körülötte egy nagy vértócsa.

Az egész ház apja sátáni kacajától zengett, aki még észre sem vette egy szem fiát.

Gyermeke nem tudta felfogni a látottakat s mikor tudatosult benne ordítani kezdett. Nem hitte el, hogy apja az alkohol mámorába megölte az ő édesanyját, akit annyira szeretett.

Ekkor még nem sejtette, hogy lesz ettől rosszabb is, ami egész életére rányomhatja a bélyeget.

Szülője lassan hátrafordult, s egyből kajánul elmosolyodott fia láttán. Elé lépett majd megfogta a csuklóját s rángatni kezdte a hálószoba felé. Beérve a helyiségbe az ágyra lökte ezzel megpecsételve a fia sorsát....

Örökre.

2 megjegyzés:

  1. Uhh, titokzatos, érdekfeszítő és kellően brutális :3 Eddig nagyon jónak ígérkezik, beteges fantáziám kíváncsian várja, hogy mit fogtok kihozni belőle!

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Annyit elárulok, hogy lehet igazad van ^-^. Valószínűleg holnap este fogom hozni az első fejezetet :).

      Törlés